Los a výsledky
Vyberte tým:
1. kolo |
4.10. 16:00 |
SK Klatovy 1898 |
- |
ABC Braník |
10:9 |
30.8. 15:00 |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
- |
SKP České Budějovice |
|
30.8. 10:00 |
TJ Start Luby |
- |
SK Petřín Plzeň |
2:17 |
30.8. 18:00 |
1.FK Příbram |
- |
Povltavská FA |
19:3 |
27.8. 10:00 |
FC Táborsko |
- |
FC Rokycany |
27:0 |
30.8. 10:00 |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
- |
FC Písek |
1:23 |
30.8. 18:00 |
SK Benešov |
- |
FK Motorlet Praha |
10:0 |
27.8. 10:00 |
FK Junior Strakonice |
- |
FC Tempo Praha |
3:13 |
2. kolo |
13.9. 17:00 |
ABC Braník |
- |
FC Tempo Praha |
10:11 |
13.9. 14:00 |
FK Motorlet Praha |
- |
FK Junior Strakonice |
7:5 |
13.9. 17:00 |
FC Písek |
- |
SK Benešov |
4:4 |
13.9. 15:00 |
FC Rokycany |
- |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
9:3 |
13.9. 17:00 |
Povltavská FA |
- |
FC Táborsko |
3:18 |
14.9. 18:00 |
SK Petřín Plzeň |
- |
1.FK Příbram |
11:4 |
13.9. 16:00 |
SKP České Budějovice |
- |
TJ Start Luby |
4:3 |
13.9. 16:00 |
SK Klatovy 1898 |
- |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
|
3. kolo |
28.9. 00:00 |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
- |
ABC Braník |
|
28.9. 10:00 |
TJ Start Luby |
- |
SK Klatovy 1898 |
8:5 |
28.9. 15:00 |
1.FK Příbram |
- |
SKP České Budějovice |
13:2 |
28.9. 10:00 |
FC Táborsko |
- |
SK Petřín Plzeň |
9:12 |
28.9. 10:00 |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
- |
Povltavská FA |
6:9 |
28.9. 14:30 |
SK Benešov |
- |
FC Rokycany |
28:1 |
28.9. 10:00 |
FK Junior Strakonice |
- |
FC Písek |
7:5 |
28.9. 14:30 |
FC Tempo Praha |
- |
FK Motorlet Praha |
9:4 |
4. kolo |
1.5. 13:30 |
ABC Braník |
- |
FK Motorlet Praha |
15:4 |
1.5. 10:00 |
FC Písek |
- |
FC Tempo Praha |
3:5 |
1.5. 10:00 |
FC Rokycany |
- |
FK Junior Strakonice |
5:17 |
1.5. 10:00 |
Povltavská FA |
- |
SK Benešov |
4:21 |
1.5. 16:00 |
SK Petřín Plzeň |
- |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
16:0 |
1.5. 14:00 |
SKP České Budějovice |
- |
FC Táborsko |
2:9 |
1.5. 15:00 |
SK Klatovy 1898 |
- |
1.FK Příbram |
1:7 |
1.5. 00:00 |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
- |
TJ Start Luby |
|
5. kolo |
2.9. 10:00 |
TJ Start Luby |
- |
ABC Braník |
9:2 |
20.9. 16:30 |
1.FK Příbram |
- |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
|
2.9. 10:00 |
FC Táborsko |
- |
SK Klatovy 1898 |
33:1 |
3.9. 10:00 |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
- |
SKP České Budějovice |
4:17 |
3.9. 10:00 |
SK Benešov |
- |
SK Petřín Plzeň |
7:11 |
3.9. 15:00 |
FK Junior Strakonice |
- |
Povltavská FA |
16:5 |
2.9. 16:30 |
FC Tempo Praha |
- |
FC Rokycany |
31:3 |
2.9. 17:00 |
FK Motorlet Praha |
- |
FC Písek |
6:10 |
6. kolo |
10.9. 12:30 |
ABC Braník |
- |
FC Písek |
4:12 |
9.9. 13:30 |
FC Rokycany |
- |
FK Motorlet Praha |
4:23 |
9.9. 10:00 |
Povltavská FA |
- |
FC Tempo Praha |
3:19 |
10.9. 15:00 |
SK Petřín Plzeň |
- |
FK Junior Strakonice |
19:6 |
10.9. 10:00 |
SKP České Budějovice |
- |
SK Benešov |
4:10 |
10.9. 10:00 |
SK Klatovy 1898 |
- |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
15:5 |
9.9. 14:00 |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
- |
FC Táborsko |
|
9.9. 14:00 |
TJ Start Luby |
- |
1.FK Příbram |
2:7 |
7. kolo |
16.9. 10:00 |
1.FK Příbram |
- |
ABC Braník |
12:1 |
16.9. 10:00 |
FC Táborsko |
- |
TJ Start Luby |
16:0 |
17.9. 10:00 |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
- |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
|
17.9. 10:00 |
SK Benešov |
- |
SK Klatovy 1898 |
21:1 |
17.9. 15:00 |
FK Junior Strakonice |
- |
SKP České Budějovice |
8:10 |
16.9. 16:00 |
FC Tempo Praha |
- |
SK Petřín Plzeň |
6:9 |
16.9. 16:00 |
FK Motorlet Praha |
- |
Povltavská FA |
15:3 |
16.9. 15:00 |
FC Písek |
- |
FC Rokycany |
20:1 |
8. kolo |
24.9. 13:15 |
ABC Braník |
- |
FC Rokycany |
26:1 |
23.9. 10:00 |
Povltavská FA |
- |
FC Písek |
2:13 |
24.9. 15:00 |
SK Petřín Plzeň |
- |
FK Motorlet Praha |
16:2 |
24.9. 10:00 |
SKP České Budějovice |
- |
FC Tempo Praha |
5:10 |
24.9. 10:00 |
SK Klatovy 1898 |
- |
FK Junior Strakonice |
5:10 |
23.9. 00:00 |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
- |
SK Benešov |
|
23.9. 10:00 |
TJ Start Luby |
- |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
15:1 |
23.9. 15:00 |
1.FK Příbram |
- |
FC Táborsko |
13:5 |
9. kolo |
30.9. 10:00 |
FC Táborsko |
- |
ABC Braník |
11:2 |
1.10. 10:00 |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
- |
1.FK Příbram |
2:28 |
1.10. 10:00 |
SK Benešov |
- |
TJ Start Luby |
15:1 |
30.9. 00:00 |
FK Junior Strakonice |
- |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
|
30.9. 10:00 |
FC Tempo Praha |
- |
SK Klatovy 1898 |
12:10 |
30.9. 10:00 |
FK Motorlet Praha |
- |
SKP České Budějovice |
10:5 |
30.9. 10:00 |
FC Písek |
- |
SK Petřín Plzeň |
3:16 |
30.9. 12:30 |
FC Rokycany |
- |
Povltavská FA |
9:15 |
10. kolo |
8.10. 14:30 |
ABC Braník |
- |
Povltavská FA |
10:4 |
6.10. 16:30 |
SK Petřín Plzeň |
- |
FC Rokycany |
14:1 |
8.10. 10:00 |
SKP České Budějovice |
- |
FC Písek |
7:6 |
8.10. 15:00 |
SK Klatovy 1898 |
- |
FK Motorlet Praha |
5:12 |
7.10. 14:00 |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
- |
FC Tempo Praha |
|
7.10. 10:00 |
TJ Start Luby |
- |
FK Junior Strakonice |
3:10 |
7.10. 15:00 |
1.FK Příbram |
- |
SK Benešov |
7:3 |
7.10. 10:00 |
FC Táborsko |
- |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
31:0 |
11. kolo |
15.10. 10:00 |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
- |
ABC Braník |
4:9 |
14.10. 13:30 |
SK Benešov |
- |
FC Táborsko |
2:5 |
15.10. 15:00 |
FK Junior Strakonice |
- |
1.FK Příbram |
4:6 |
14.10. 10:00 |
FC Tempo Praha |
- |
TJ Start Luby |
12:2 |
14.10. 00:00 |
FK Motorlet Praha |
- |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
|
14.10. 15:00 |
FC Písek |
- |
SK Klatovy 1898 |
9:0 |
14.10. 12:30 |
FC Rokycany |
- |
SKP České Budějovice |
7:7 |
14.10. 10:00 |
Povltavská FA |
- |
SK Petřín Plzeň |
3:16 |
12. kolo |
22.10. 14:30 |
ABC Braník |
- |
SK Petřín Plzeň |
9:13 |
22.10. 10:00 |
SKP České Budějovice |
- |
Povltavská FA |
6:5 |
22.10. 15:00 |
SK Klatovy 1898 |
- |
FC Rokycany |
11:7 |
21.10. 00:00 |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
- |
FC Písek |
|
21.10. 10:00 |
TJ Start Luby |
- |
FK Motorlet Praha |
1:7 |
21.10. 15:00 |
1.FK Příbram |
- |
FC Tempo Praha |
10:6 |
21.10. 10:00 |
FC Táborsko |
- |
FK Junior Strakonice |
9:3 |
22.10. 10:00 |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
- |
SK Benešov |
0:31 |
13. kolo |
28.10. 10:00 |
SK Benešov |
- |
ABC Braník |
13:5 |
28.10. 15:00 |
FK Junior Strakonice |
- |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
27:0 |
28.10. 10:00 |
FC Tempo Praha |
- |
FC Táborsko |
12:4 |
29.10. 10:00 |
FK Motorlet Praha |
- |
1.FK Příbram |
10:5 |
28.10. 10:00 |
FC Písek |
- |
TJ Start Luby |
5:1 |
28.10. 00:00 |
FC Rokycany |
- |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
|
28.10. 10:00 |
Povltavská FA |
- |
SK Klatovy 1898 |
9:9 |
29.10. 15:00 |
SK Petřín Plzeň |
- |
SKP České Budějovice |
15:4 |
14. kolo |
4.11. 11:15 |
ABC Braník |
- |
SKP České Budějovice |
2:8 |
5.11. 15:00 |
SK Klatovy 1898 |
- |
SK Petřín Plzeň |
3:23 |
4.11. 00:00 |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
- |
Povltavská FA |
|
5.11. 10:00 |
TJ Start Luby |
- |
FC Rokycany |
11:1 |
4.11. 15:00 |
1.FK Příbram |
- |
FC Písek |
2:1 |
4.11. 10:00 |
FC Táborsko |
- |
FK Motorlet Praha |
15:5 |
5.11. 10:00 |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
- |
FC Tempo Praha |
3:9 |
5.11. 10:00 |
SK Benešov |
- |
FK Junior Strakonice |
12:5 |
15. kolo |
12.11. 15:00 |
FK Junior Strakonice |
- |
ABC Braník |
9:12 |
11.11. 10:00 |
FC Tempo Praha |
- |
SK Benešov |
2:21 |
11.11. 13:00 |
FK Motorlet Praha |
- |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
26:1 |
12.11. 15:00 |
FC Písek |
- |
FC Táborsko |
8:4 |
11.11. 10:00 |
FC Rokycany |
- |
1.FK Příbram |
2:21 |
11.11. 10:00 |
Povltavská FA |
- |
TJ Start Luby |
4:10 |
11.11. 00:00 |
SK Petřín Plzeň |
- |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
|
12.11. 10:00 |
SKP České Budějovice |
- |
SK Klatovy 1898 |
6:5 |
16. kolo |
15.6. 00:00 |
ABC Braník |
- |
SK Klatovy 1898 |
|
15.6. 00:00 |
SKP České Budějovice |
- |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
|
15.6. 00:00 |
SK Petřín Plzeň |
- |
TJ Start Luby |
|
15.6. 00:00 |
Povltavská FA |
- |
1.FK Příbram |
|
15.6. 00:00 |
FC Rokycany |
- |
FC Táborsko |
|
15.6. 00:00 |
FC Písek |
- |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
|
15.6. 00:00 |
FK Motorlet Praha |
- |
SK Benešov |
|
15.6. 10:00 |
FC Tempo Praha |
- |
FK Junior Strakonice |
|
17. kolo |
10.3. 14:30 |
FC Tempo Praha |
- |
ABC Braník |
14:2 |
9.3. 10:00 |
FK Junior Strakonice |
- |
FK Motorlet Praha |
5:6 |
20.3. 17:00 |
SK Benešov |
- |
FC Písek |
4:16 |
10.3. 10:00 |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
- |
FC Rokycany |
7:12 |
10.3. 12:30 |
FC Táborsko |
- |
Povltavská FA |
19:1 |
9.3. 10:00 |
1.FK Příbram |
- |
SK Petřín Plzeň |
4:11 |
9.3. 10:00 |
TJ Start Luby |
- |
SKP České Budějovice |
8:5 |
9.3. 00:00 |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
- |
SK Klatovy 1898 |
|
18. kolo |
16.3. 00:00 |
ABC Braník |
- |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
|
5.4. 17:00 |
SK Klatovy 1898 |
- |
TJ Start Luby |
2:3 |
16.3. 12:00 |
SKP České Budějovice |
- |
1.FK Příbram |
5:8 |
17.3. 15:00 |
SK Petřín Plzeň |
- |
FC Táborsko |
11:7 |
16.3. 10:00 |
Povltavská FA |
- |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
17:4 |
17.3. 12:00 |
FC Rokycany |
- |
SK Benešov |
3:29 |
17.3. 10:00 |
FC Písek |
- |
FK Junior Strakonice |
9:3 |
16.3. 15:45 |
FK Motorlet Praha |
- |
FC Tempo Praha |
2:14 |
19. kolo |
24.3. 14:15 |
FK Motorlet Praha |
- |
ABC Braník |
9:13 |
24.3. 14:30 |
FC Tempo Praha |
- |
FC Písek |
9:14 |
24.3. 10:00 |
FK Junior Strakonice |
- |
FC Rokycany |
19:3 |
24.3. 10:00 |
SK Benešov |
- |
Povltavská FA |
29:4 |
24.3. 10:00 |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
- |
SK Petřín Plzeň |
2:40 |
23.3. 15:00 |
FC Táborsko |
- |
SKP České Budějovice |
5:4 |
23.3. 10:00 |
1.FK Příbram |
- |
SK Klatovy 1898 |
5:8 |
23.3. 00:00 |
TJ Start Luby |
- |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
|
20. kolo |
30.3. 10:00 |
ABC Braník |
- |
TJ Start Luby |
11:4 |
30.3. 00:00 |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
- |
1.FK Příbram |
|
31.3. 15:00 |
SK Klatovy 1898 |
- |
FC Táborsko |
5:12 |
29.3. 15:30 |
SKP České Budějovice |
- |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
5:3 |
4.4. 17:00 |
SK Petřín Plzeň |
- |
SK Benešov |
5:4 |
27.3. 16:30 |
Povltavská FA |
- |
FK Junior Strakonice |
5:9 |
28.3. 15:00 |
FC Rokycany |
- |
FC Tempo Praha |
2:13 |
29.3. 14:30 |
FC Písek |
- |
FK Motorlet Praha |
13:2 |
21. kolo |
7.4. 10:00 |
FC Písek |
- |
ABC Braník |
19:3 |
7.4. 14:30 |
FK Motorlet Praha |
- |
FC Rokycany |
24:2 |
6.4. 14:30 |
FC Tempo Praha |
- |
Povltavská FA |
6:14 |
6.4. 10:00 |
FK Junior Strakonice |
- |
SK Petřín Plzeň |
4:9 |
7.4. 10:00 |
SK Benešov |
- |
SKP České Budějovice |
14:3 |
7.4. 10:00 |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
- |
SK Klatovy 1898 |
4:18 |
6.4. 00:00 |
FC Táborsko |
- |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
|
8.5. 10:00 |
1.FK Příbram |
- |
TJ Start Luby |
|
22. kolo |
14.4. 14:30 |
ABC Braník |
- |
1.FK Příbram |
12:5 |
13.4. 16:30 |
TJ Start Luby |
- |
FC Táborsko |
1:11 |
13.4. 00:00 |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
- |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
|
14.4. 15:00 |
SK Klatovy 1898 |
- |
SK Benešov |
5:12 |
14.4. 10:00 |
SKP České Budějovice |
- |
FK Junior Strakonice |
8:9 |
14.4. 15:00 |
SK Petřín Plzeň |
- |
FC Tempo Praha |
10:7 |
13.4. 10:00 |
Povltavská FA |
- |
FK Motorlet Praha |
6:18 |
13.4. 13:00 |
FC Rokycany |
- |
FC Písek |
2:22 |
23. kolo |
20.4. 13:30 |
FC Rokycany |
- |
ABC Braník |
3:10 |
20.4. 10:00 |
FC Písek |
- |
Povltavská FA |
13:2 |
21.4. 14:00 |
FK Motorlet Praha |
- |
SK Petřín Plzeň |
6:19 |
21.4. 10:00 |
FC Tempo Praha |
- |
SKP České Budějovice |
18:3 |
21.4. 10:00 |
FK Junior Strakonice |
- |
SK Klatovy 1898 |
7:12 |
20.4. 00:00 |
SK Benešov |
- |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
|
20.4. 15:00 |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
- |
TJ Start Luby |
3:25 |
20.4. 10:00 |
FC Táborsko |
- |
1.FK Příbram |
7:7 |
24. kolo |
27.4. 10:45 |
ABC Braník |
- |
FC Táborsko |
12:0 |
27.4. 15:00 |
1.FK Příbram |
- |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
19:1 |
27.4. 10:00 |
TJ Start Luby |
- |
SK Benešov |
8:4 |
27.4. 00:00 |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
- |
FK Junior Strakonice |
|
8.5. 11:00 |
SK Klatovy 1898 |
- |
FC Tempo Praha |
|
28.4. 10:00 |
SKP České Budějovice |
- |
FK Motorlet Praha |
2:8 |
8.5. 15:00 |
SK Petřín Plzeň |
- |
FC Písek |
|
27.4. 10:00 |
Povltavská FA |
- |
FC Rokycany |
14:3 |
25. kolo |
4.5. 10:00 |
Povltavská FA |
- |
ABC Braník |
9:16 |
4.5. 13:30 |
FC Rokycany |
- |
SK Petřín Plzeň |
8:6 |
15.5. 17:00 |
FC Písek |
- |
SKP České Budějovice |
|
5.5. 14:00 |
FK Motorlet Praha |
- |
SK Klatovy 1898 |
11:9 |
4.5. 00:00 |
FC Tempo Praha |
- |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
|
5.5. 10:00 |
FK Junior Strakonice |
- |
TJ Start Luby |
6:13 |
4.5. 13:00 |
SK Benešov |
- |
1.FK Příbram |
8:8 |
15.5. 17:00 |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
- |
FC Táborsko |
|
26. kolo |
11.5. 00:00 |
ABC Braník |
- |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
|
11.5. 00:00 |
FC Táborsko |
- |
SK Benešov |
|
11.5. 00:00 |
1.FK Příbram |
- |
FK Junior Strakonice |
|
11.5. 10:00 |
TJ Start Luby |
- |
FC Tempo Praha |
|
11.5. 00:00 |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
- |
FK Motorlet Praha |
|
11.5. 00:00 |
SK Klatovy 1898 |
- |
FC Písek |
|
11.5. 00:00 |
SKP České Budějovice |
- |
FC Rokycany |
|
11.5. 00:00 |
SK Petřín Plzeň |
- |
Povltavská FA |
|
27. kolo |
18.5. 00:00 |
SK Petřín Plzeň |
- |
ABC Braník |
|
18.5. 00:00 |
Povltavská FA |
- |
SKP České Budějovice |
|
18.5. 00:00 |
FC Rokycany |
- |
SK Klatovy 1898 |
|
18.5. 00:00 |
FC Písek |
- |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
|
18.5. 00:00 |
FK Motorlet Praha |
- |
TJ Start Luby |
|
18.5. 10:00 |
FC Tempo Praha |
- |
1.FK Příbram |
|
18.5. 00:00 |
FK Junior Strakonice |
- |
FC Táborsko |
|
18.5. 00:00 |
SK Benešov |
- |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
|
28. kolo |
25.5. 00:00 |
ABC Braník |
- |
SK Benešov |
|
25.5. 00:00 |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
- |
FK Junior Strakonice |
|
25.5. 10:00 |
FC Táborsko |
- |
FC Tempo Praha |
|
25.5. 00:00 |
1.FK Příbram |
- |
FK Motorlet Praha |
|
25.5. 00:00 |
TJ Start Luby |
- |
FC Písek |
|
25.5. 00:00 |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
- |
FC Rokycany |
|
25.5. 00:00 |
SK Klatovy 1898 |
- |
Povltavská FA |
|
25.5. 00:00 |
SKP České Budějovice |
- |
SK Petřín Plzeň |
|
29. kolo |
1.6. 00:00 |
SKP České Budějovice |
- |
ABC Braník |
|
1.6. 00:00 |
SK Petřín Plzeň |
- |
SK Klatovy 1898 |
|
1.6. 00:00 |
Povltavská FA |
- |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
|
1.6. 00:00 |
FC Rokycany |
- |
TJ Start Luby |
|
1.6. 00:00 |
FC Písek |
- |
1.FK Příbram |
|
1.6. 00:00 |
FK Motorlet Praha |
- |
FC Táborsko |
|
1.6. 10:00 |
FC Tempo Praha |
- |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
|
1.6. 00:00 |
FK Junior Strakonice |
- |
SK Benešov |
|
30. kolo |
8.6. 00:00 |
ABC Braník |
- |
FK Junior Strakonice |
|
9.6. 10:00 |
SK Benešov |
- |
FC Tempo Praha |
|
8.6. 00:00 |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
- |
FK Motorlet Praha |
|
8.6. 00:00 |
FC Táborsko |
- |
FC Písek |
|
8.6. 00:00 |
1.FK Příbram |
- |
FC Rokycany |
|
8.6. 00:00 |
TJ Start Luby |
- |
Povltavská FA |
|
8.6. 00:00 |
FC Viktoria Mariánské Lázně |
- |
SK Petřín Plzeň |
|
8.6. 00:00 |
SK Klatovy 1898 |
- |
SKP České Budějovice |
|
1. kolo |
3.9. 09:00 |
CU Bohemians Praha C |
- |
TJ Praga |
11:0 |
3.9. 10:00 |
TJ Sokol Stodůlky |
- |
SK Ďáblice |
4:4 |
3.9. 12:30 |
FK Dukla Praha C |
- |
Sokol Kolovraty |
8:4 |
3.9. 14:30 |
SK Zbraslav |
- |
Sokol Dolní Počernice |
4:5 |
2.9. 15:00 |
FK Meteor Praha VIII C |
- |
AFK Slavoj Podolí Praha |
18:0 |
3.9. 16:00 |
FK Motorlet Praha C |
- |
FC Tempo Praha C |
2:14 |
2. kolo |
9.9. 09:00 |
TJ Praga |
- |
FC Tempo Praha C |
3:6 |
9.9. 15:45 |
AFK Slavoj Podolí Praha |
- |
FK Motorlet Praha C |
4:0 |
10.9. 15:00 |
Sokol Dolní Počernice |
- |
FK Meteor Praha VIII C |
0:10 |
9.9. 16:00 |
Sokol Kolovraty |
- |
SK Zbraslav |
4:4 |
9.9. 14:15 |
SK Ďáblice |
- |
FK Dukla Praha C |
4:11 |
9.9. 14:30 |
CU Bohemians Praha C |
- |
TJ Sokol Stodůlky |
2:7 |
3. kolo |
17.9. 12:00 |
TJ Sokol Stodůlky |
- |
TJ Praga |
6:3 |
16.9. 10:00 |
FK Dukla Praha C |
- |
CU Bohemians Praha C |
3:8 |
16.9. 16:30 |
SK Zbraslav |
- |
SK Ďáblice |
1:6 |
16.9. 15:00 |
FK Meteor Praha VIII C |
- |
Sokol Kolovraty |
17:0 |
17.9. 16:00 |
FK Motorlet Praha C |
- |
Sokol Dolní Počernice |
12:0 |
16.9. 18:30 |
FC Tempo Praha C |
- |
AFK Slavoj Podolí Praha |
5:2 |
4. kolo |
23.9. 09:00 |
TJ Praga |
- |
AFK Slavoj Podolí Praha |
10:2 |
23.9. 09:00 |
Sokol Dolní Počernice |
- |
FC Tempo Praha C |
4:6 |
23.9. 16:00 |
Sokol Kolovraty |
- |
FK Motorlet Praha C |
0:13 |
23.9. 13:00 |
SK Ďáblice |
- |
FK Meteor Praha VIII C |
2:11 |
24.9. 09:00 |
CU Bohemians Praha C |
- |
SK Zbraslav |
13:3 |
24.9. 16:00 |
TJ Sokol Stodůlky |
- |
FK Dukla Praha C |
6:4 |
5. kolo |
30.9. 13:30 |
FK Dukla Praha C |
- |
TJ Praga |
4:3 |
30.9. 16:00 |
SK Zbraslav |
- |
TJ Sokol Stodůlky |
1:9 |
28.9. 14:00 |
FK Meteor Praha VIII C |
- |
CU Bohemians Praha C |
6:2 |
1.10. 16:00 |
FK Motorlet Praha C |
- |
SK Ďáblice |
3:10 |
28.9. 17:00 |
FC Tempo Praha C |
- |
Sokol Kolovraty |
17:0 |
1.10. 18:30 |
AFK Slavoj Podolí Praha |
- |
Sokol Dolní Počernice |
6:2 |
6. kolo |
8.10. 14:00 |
TJ Praga |
- |
Sokol Dolní Počernice |
1:1 |
7.10. 16:00 |
Sokol Kolovraty |
- |
AFK Slavoj Podolí Praha |
3:5 |
7.10. 10:15 |
SK Ďáblice |
- |
FC Tempo Praha C |
3:3 |
7.10. 09:00 |
CU Bohemians Praha C |
- |
FK Motorlet Praha C |
7:6 |
7.10. 14:00 |
TJ Sokol Stodůlky |
- |
FK Meteor Praha VIII C |
3:9 |
7.10. 14:30 |
FK Dukla Praha C |
- |
SK Zbraslav |
4:0 |
7. kolo |
14.10. 15:30 |
SK Zbraslav |
- |
TJ Praga |
1:8 |
14.10. 17:00 |
FK Meteor Praha VIII C |
- |
FK Dukla Praha C |
7:3 |
13.10. 18:00 |
FK Motorlet Praha C |
- |
TJ Sokol Stodůlky |
3:0 |
14.10. 12:30 |
FC Tempo Praha C |
- |
CU Bohemians Praha C |
5:6 |
15.10. 11:00 |
AFK Slavoj Podolí Praha |
- |
SK Ďáblice |
5:3 |
14.10. 09:00 |
Sokol Dolní Počernice |
- |
Sokol Kolovraty |
11:4 |
8. kolo |
22.10. 09:00 |
TJ Praga |
- |
Sokol Kolovraty |
6:2 |
21.10. 13:30 |
SK Ďáblice |
- |
Sokol Dolní Počernice |
6:1 |
21.10. 12:30 |
CU Bohemians Praha C |
- |
AFK Slavoj Podolí Praha |
10:1 |
21.10. 14:00 |
TJ Sokol Stodůlky |
- |
FC Tempo Praha C |
5:2 |
21.10. 14:30 |
FK Dukla Praha C |
- |
FK Motorlet Praha C |
3:2 |
21.10. 13:15 |
SK Zbraslav |
- |
FK Meteor Praha VIII C |
1:9 |
9. kolo |
29.10. 15:00 |
FK Meteor Praha VIII C |
- |
TJ Praga |
4:2 |
29.10. 17:00 |
FK Motorlet Praha C |
- |
SK Zbraslav |
9:0 |
29.10. 17:30 |
FC Tempo Praha C |
- |
FK Dukla Praha C |
7:2 |
29.10. 16:30 |
AFK Slavoj Podolí Praha |
- |
TJ Sokol Stodůlky |
5:3 |
24.10. 16:30 |
Sokol Dolní Počernice |
- |
CU Bohemians Praha C |
3:8 |
29.10. 10:30 |
Sokol Kolovraty |
- |
SK Ďáblice |
1:6 |
10. kolo |
5.11. 12:00 |
TJ Praga |
- |
SK Ďáblice |
3:1 |
4.11. 12:30 |
CU Bohemians Praha C |
- |
Sokol Kolovraty |
23:0 |
5.11. 11:00 |
TJ Sokol Stodůlky |
- |
Sokol Dolní Počernice |
9:1 |
4.11. 16:00 |
FK Dukla Praha C |
- |
AFK Slavoj Podolí Praha |
3:1 |
4.11. 14:00 |
SK Zbraslav |
- |
FC Tempo Praha C |
1:7 |
4.11. 10:00 |
FK Meteor Praha VIII C |
- |
FK Motorlet Praha C |
11:1 |
11. kolo |
12.11. 12:00 |
FK Motorlet Praha C |
- |
TJ Praga |
5:5 |
11.11. 12:30 |
FC Tempo Praha C |
- |
FK Meteor Praha VIII C |
2:4 |
11.11. 10:30 |
AFK Slavoj Podolí Praha |
- |
SK Zbraslav |
5:1 |
11.11. 09:00 |
Sokol Dolní Počernice |
- |
FK Dukla Praha C |
4:4 |
11.11. 09:00 |
Sokol Kolovraty |
- |
TJ Sokol Stodůlky |
2:15 |
11.11. 16:00 |
SK Ďáblice |
- |
CU Bohemians Praha C |
0:9 |
12. kolo |
27.3. 17:15 |
TJ Praga |
- |
CU Bohemians Praha C |
6:2 |
1.5. 10:30 |
SK Ďáblice |
- |
TJ Sokol Stodůlky |
5:1 |
24.3. 09:00 |
Sokol Kolovraty |
- |
FK Dukla Praha C |
1:12 |
1.5. 10:00 |
Sokol Dolní Počernice |
- |
SK Zbraslav |
1:1 |
1.5. 16:00 |
AFK Slavoj Podolí Praha |
- |
FK Meteor Praha VIII C |
1:2 |
1.5. 10:45 |
FC Tempo Praha C |
- |
FK Motorlet Praha C |
1:1 |
13. kolo |
6.4. 17:00 |
FC Tempo Praha C |
- |
TJ Praga |
2:6 |
6.4. 13:00 |
FK Motorlet Praha C |
- |
AFK Slavoj Podolí Praha |
3:3 |
7.4. 14:00 |
FK Meteor Praha VIII C |
- |
Sokol Dolní Počernice |
8:1 |
6.4. 16:30 |
SK Zbraslav |
- |
Sokol Kolovraty |
6:2 |
7.4. 09:00 |
FK Dukla Praha C |
- |
SK Ďáblice |
3:3 |
6.4. 09:30 |
TJ Sokol Stodůlky |
- |
CU Bohemians Praha C |
4:1 |
14. kolo |
14.4. 15:00 |
TJ Praga |
- |
TJ Sokol Stodůlky |
9:1 |
14.4. 09:00 |
CU Bohemians Praha C |
- |
FK Dukla Praha C |
10:0 |
13.4. 09:30 |
SK Ďáblice |
- |
SK Zbraslav |
2:2 |
13.4. 15:30 |
Sokol Kolovraty |
- |
FK Meteor Praha VIII C |
0:16 |
13.4. 13:30 |
Sokol Dolní Počernice |
- |
FK Motorlet Praha C |
3:7 |
14.4. 14:45 |
AFK Slavoj Podolí Praha |
- |
FC Tempo Praha C |
4:2 |
15. kolo |
20.4. 10:00 |
AFK Slavoj Podolí Praha |
- |
TJ Praga |
2:3 |
21.4. 12:30 |
FC Tempo Praha C |
- |
Sokol Dolní Počernice |
10:1 |
20.4. 15:00 |
FK Motorlet Praha C |
- |
Sokol Kolovraty |
17:2 |
20.4. 17:00 |
FK Meteor Praha VIII C |
- |
SK Ďáblice |
8:1 |
20.4. 10:30 |
SK Zbraslav |
- |
CU Bohemians Praha C |
2:4 |
20.4. 09:00 |
FK Dukla Praha C |
- |
TJ Sokol Stodůlky |
4:4 |
16. kolo |
27.4. 08:30 |
TJ Praga |
- |
FK Dukla Praha C |
6:0 |
28.4. 17:00 |
TJ Sokol Stodůlky |
- |
SK Zbraslav |
1:3 |
28.4. 11:00 |
CU Bohemians Praha C |
- |
FK Meteor Praha VIII C |
9:5 |
27.4. 17:00 |
SK Ďáblice |
- |
FK Motorlet Praha C |
7:1 |
28.4. 15:00 |
Sokol Kolovraty |
- |
FC Tempo Praha C |
6:7 |
27.4. 10:00 |
Sokol Dolní Počernice |
- |
AFK Slavoj Podolí Praha |
0:7 |
17. kolo |
8.5. 10:00 |
Sokol Dolní Počernice |
- |
TJ Praga |
|
4.5. 14:00 |
AFK Slavoj Podolí Praha |
- |
Sokol Kolovraty |
15:1 |
5.5. 15:00 |
FC Tempo Praha C |
- |
SK Ďáblice |
7:1 |
5.5. 15:45 |
FK Motorlet Praha C |
- |
CU Bohemians Praha C |
1:4 |
5.5. 10:00 |
FK Meteor Praha VIII C |
- |
TJ Sokol Stodůlky |
14:1 |
4.5. 09:00 |
SK Zbraslav |
- |
FK Dukla Praha C |
0:4 |
18. kolo |
11.5. 00:00 |
TJ Praga |
- |
SK Zbraslav |
|
11.5. 00:00 |
FK Dukla Praha C |
- |
FK Meteor Praha VIII C |
|
11.5. 00:00 |
TJ Sokol Stodůlky |
- |
FK Motorlet Praha C |
|
11.5. 11:00 |
CU Bohemians Praha C |
- |
FC Tempo Praha C |
|
11.5. 00:00 |
SK Ďáblice |
- |
AFK Slavoj Podolí Praha |
|
11.5. 00:00 |
Sokol Kolovraty |
- |
Sokol Dolní Počernice |
|
19. kolo |
18.5. 00:00 |
Sokol Kolovraty |
- |
TJ Praga |
|
18.5. 00:00 |
Sokol Dolní Počernice |
- |
SK Ďáblice |
|
18.5. 00:00 |
AFK Slavoj Podolí Praha |
- |
CU Bohemians Praha C |
|
18.5. 12:30 |
FC Tempo Praha C |
- |
TJ Sokol Stodůlky |
|
18.5. 00:00 |
FK Motorlet Praha C |
- |
FK Dukla Praha C |
|
18.5. 00:00 |
FK Meteor Praha VIII C |
- |
SK Zbraslav |
|
20. kolo |
25.5. 00:00 |
TJ Praga |
- |
FK Meteor Praha VIII C |
|
25.5. 00:00 |
SK Zbraslav |
- |
FK Motorlet Praha C |
|
25.5. 14:30 |
FK Dukla Praha C |
- |
FC Tempo Praha C |
|
25.5. 00:00 |
TJ Sokol Stodůlky |
- |
AFK Slavoj Podolí Praha |
|
25.5. 00:00 |
CU Bohemians Praha C |
- |
Sokol Dolní Počernice |
|
25.5. 00:00 |
SK Ďáblice |
- |
Sokol Kolovraty |
|
21. kolo |
1.6. 00:00 |
SK Ďáblice |
- |
TJ Praga |
|
1.6. 00:00 |
Sokol Kolovraty |
- |
CU Bohemians Praha C |
|
1.6. 00:00 |
Sokol Dolní Počernice |
- |
TJ Sokol Stodůlky |
|
1.6. 00:00 |
AFK Slavoj Podolí Praha |
- |
FK Dukla Praha C |
|
1.6. 12:30 |
FC Tempo Praha C |
- |
SK Zbraslav |
|
1.6. 00:00 |
FK Motorlet Praha C |
- |
FK Meteor Praha VIII C |
|
22. kolo |
8.6. 00:00 |
TJ Praga |
- |
FK Motorlet Praha C |
|
8.6. 10:45 |
FK Meteor Praha VIII C |
- |
FC Tempo Praha C |
|
8.6. 00:00 |
SK Zbraslav |
- |
AFK Slavoj Podolí Praha |
|
8.6. 00:00 |
FK Dukla Praha C |
- |
Sokol Dolní Počernice |
|
8.6. 00:00 |
TJ Sokol Stodůlky |
- |
Sokol Kolovraty |
|
8.6. 00:00 |
CU Bohemians Praha C |
- |
SK Ďáblice |
|