U12: S Kunraticemi a FTA

16.10.2024 20:02   Dominik Kadlec

Dvě vysoké výhry, ale úplně snadno se nerodily.

Kunratice
Od začátku utkáni jsme byli lepší, soupeř byl pouze větší. Pokud měl soupeř šanci, tak protože se nám nedařilo prokombinovat či prodriblovat se středem, kde bylo nejvíce soupeřů. Tyto momenty ale zlikvidoval Tobík. Do druhé půle se nám v těchto prostorech dařilo lépe, ať už infividuálně nebo lepším zapojením křidel a útočníka do hry. Nakonec z toho byla výhra 6:1.

FTA
V první třetině jsme nedokázali efektivně napadat, fotbalový soupeř nás často překonal při zakládání narážečkou či přihrávkou na nedostoupeného střeďáka. Míče jsme tak získávali až u své brány. Na šance podobně a my vedli 1:0, pak naše chyba v rozehře a 1:1. Druhou třetinu jsme presovali lépe a byli více na soupeřově polovině, ale stále jsme dost ztráceli míče. Vedli jsme 2:1 a šancí jsme měli o něco víc. Utkání rozhodly tři krásné akce v úvodu třetí třetiny. Pak už byl soupeř roztahaný po hřišti a my byli nebezpeční po zisku míče. Nakonec 9:1. Utkání rozhodlo zlepšené napadání a tím i zlepšení v soubojích, měli jsme pak častěji míč a s tím už si kluci umí poradit. Druhý rozdíl bylo lepší řešeni v pokutových územích.

SK Slovan Kunratice - FC Tempo Praha D 1:6 (1:2)
Football Talent Academy - FC Tempo Praha 1:9 (:)