U13: Nasazení a chuť vyhrát

16.10.2024 12:08   Ondřej Filip

Tempákům se povedl zápas v Ďáblicích.

Dnes se nám zápas povedl. Konečně bylo vidět od první minuty nasazení a chuť vyhrát. Kluky jsem upozorňoval na šikovného kapitána domácích, kterého se dařilo zdvojovat a jeho sílu eliminovat. Musím kluky pochválit i za obětavost při bránění. V zakončení nám chyběla lehkost a přesnost, střeleckých pokusů bylo hlavně v první půlce na víc gólů. Soupeř se prezentoval zlepšeným výkonem ve druhé půli, kdy měl dost šancí na vyrovnání, ale vedení se nám podařilo uhájit.

Z pohledu hráče (Adam Šedlbauer):
Když jsme ráno přijeli na místo, tak tam byla zamčená branka, takže nám nezbylo nic jiného, než čekat. Postupně přicházeli naši, ale i jejich hráči. Když nás pustili dovnitř, tak jsme zmrzlí až na kost rychle doběhli do šatny, převlékli jsme se a Ondra nám něco řekl. Po úvodním hvizdu na nás naletěli, ale my jsme se jich nezalekli a po dvou minutách si dali vlastňáka. Po nějaké době jsme si svůj náskok ještě vylepšili, ale náš dvougólový polštář moc dlouho nevydržel, protože Ďáblice snížily na 2:1. Nakonec jsme zápas s Ďáblicemi urvali 3:2.

SK Ďáblice - FC Tempo Praha C 2:3 (1:2)