U12: S Chrudimí a Žižkovem

9.10.2024 23:10   Dominik Kadlec

S Chrudimí těžký, a nakonec vítězný, zápas do té doby neporažených týmů.

Chrudim
Utkání dvou týmů, které měly před utkáním plný bodový zisk. Na začátku zápasu nám to tak nehrálo, mokrá umělka, nejtěžší soupeř sezóny, možná lehké zaskočení aktivitou soupeře vedlo k chybičkám, které dávalo soupeři šanci. První třetina tak byla spíše vyrovnaná s pár šancemi na obou stranách. U nás jistě pochytal Kryštof. A tak to bylo 0:0. Od druhé třetiny jsme byli o něco lepší a zaslouženě vedli 2:0. Ve třetí třetině jsme odskočili na 3:0 a hru měli pod kontrolou. V závěru jsme ještě navýšili na 5:0. Což může zavádět, že šlo o lehký zápas, ale tak tomu nebylo.

Žižkov
Soupeř z většiny starší a větší, to stačilo, aby nám odskočil na tři góly. Pak kluci přidali, začli hrát sebevědoměji a byli lepší, zejména ve druhé půli, kdy se jim podařilo z poločasových 3:6 se přiblížit na 7:8. Na tomto výkonu se dá stavět a další zápas je třeba začít takto sebevědomě s touhou vyhrát.

FC Tempo Praha - MFK Chrudim 5:0 (:)
FC Tempo Praha D - SK Viktoria Žižkov C 7:8 (3:6)