U17: Nahoru a dolů

7.10.2024 23:39   Petr Suchan

Houpačku v Jablonci Tempáci zvládli, vyhráli 3:0.

Začátek byl hodně nahoru a dolů. Samá ztráta a zisk. Vše hrrr do šance a ztráty. Kadeřábek dal gól a další šance jsme neproměnili. Neproměňování našich šancí byl hlavní znak zápasu. Po dvaceti minutách jsme hru zklidnili a začali soupeře přehrávat. Ten zalezl do hlubokého bloku a nechal nás hrát. Na těžkém terénu jsme dobře kombinovali a čekali na možnost udeřit. Do přestávky se skóre nezměnilo.

Do druhého dějství nastoupil Jablonec s taktikou nás začít presovat. Z jejich napadání se nám dařilo vyjíždět a dál jsme pokračovali v zahazování šancí. Přestože jsme dominovali na míči, tak těsné vedení 0:1 budilo určité obavy o výsledek. Soupeř sice přímé ohrožení naší branky nezaznamenal, ale jediná chyba mohla vše změnit. Uklidnění přinesla až trefa Böhma v 85. minutě. Prosadil se po odraženém míči v pokutovém území. Poslední slovo měl Bryscejn, když potrestal chybu v rozehrávce domácích. Zápas mohl skončit 0:5, ale také 1:1. Zápas jsme si rozhodně neudělali lehký.

FK Jablonec B - FC Tempo Praha 0:3 (0:1)