U12: Trénink na Xaverově

2.10.2024 14:23   Dominik Kadlec

Odevzdaný soupeř nekladl odpor, a tak Tempáci duel využili k pilování některých činností.

Xaverov
Do první třetiny jsme prohodili klukům pozice včetně brankáře, kam šel Marťas po nemoci. Chtěli jsme, aby si kluci vyzkoušeli principy hry z jiného pohledu. Vyhráli jsme 4:0 a hráli ležérně, protože soupeř moc odporu nekladl.

Druhou třetinu jsme již hráli v 5 proti 7, to fungovalo jako výzva a kluci přidali. Po druhé třetině jsme vedli 8:0.

Třetí třetinu kluci nakonec navýšili skóre až na 17:0, a to stále 5 proti 7. Kdo by čekal, že nám dojdou síly, spletl by se. Posledních pět minut už jsme hráli jen ve čtyřech a stejně jsme měli šance. Ty chytil brankář, ten asi jako jeden z mála byl na straně soupeře snažící se.

Bohužel v tomto utkáni byl soupeř odevzdaný. Pochvala však klukům, že utkání neodflákli a využili k tréninku nabíhání a driblinku s míčem.

Dukla JM
I přes věkovou, výškovou a váhovou převahu soupeře rozhodla větší šikovnost a fotbalovost na straně našich kluků. Zasloužená výhra, kluci měli celý zápas pod kontrolou.

SC Xaverov Horní Počernice - FC Tempo Praha 0:17 (:)
FK Dukla JM - FC Tempo Praha D 2:6 (0:2)