U15: Zase ospalý začátek

27.9.2024 16:40   David Perl

Tempáci na hřišti Dukly JM po nevýrazné první půli zabrali a dovedli zápas k vysoké výhře 8:1.

Naše první poločasy začínají být na pováženou a je to takové čekání na to, který soupeř naše ospalé vstupy dokáže přetavit v zisk bodů. Na Dukle JM, stejně jako v předminulém zápase s Trutnovem, se nám podařilo uhasit oheň ještě do poločasu a do druhé půle jsme vždy vstupovali už s jednobrankovým vedením. Zápas zatím dokážeme rozhodnout po pár minutách druhé půle. Zatím.

Přitom prvních pár desítek minut na Xaverově bylo velmi dobrých, a tak se nabízí jednoduché vysvětlení. Nedokážeme se plně koncentrovat na zápasy, které by měly být papírově jasně v naší režii. Kluci potřebují adekvátní výzvu, a tak to vypadá, jako by si jí první poločas sami svým výkonem do toho druhého vytvářeli. Před sebou teď máme sérii papírově těžších zápasů, a tak doufáme, že se tento trend potvrdí a nebudeme muset čekat až do 40. minuty.

Zápas mimo to moc zajímavých událostí nenabídl a po počátečních rozpacích jsme se tak mohli radovat v jinak příjemném středečním odpoledni ze zisku tří bodů po výhře 8:1.

FK Dukla JM - FC Tempo Praha 1:8 (1:2)