U14: Vítězství nad Cidlinou

6.9.2024 11:54   Jaroslav Teplan

Tempáci zvítězili vysoko 6:1.

U14: FC Tempo Praha - RMSK Cidlina Nový Bydžov 6:1 U14: FC Tempo Praha - RMSK Cidlina Nový Bydžov 6:1
Do zápasu jsme vstoupili aktivně a vytvořili si řadu šancí, které jsme neproměnili. Kdybychom po prvních dvaceti minutách vedli 5:0, tak se nemohl nikdo divit. Bohužel jsme nevyužili ani ty nejvyloženější šance jako třeba dva na nulu. Ve druhé části prvního poločasu rozhodčí pískal velice úzkoprse, jakýkoliv kontakt byl faul, a tak proti nám byla řada standardek, které jsme měli možnost se naučit bránit. V poločase jsme nakonec vedli 3:0.

Druhý poločas se nesl v podobném duchu. Nám se podařilo vsítit tři branky a soupeři jednu po naší špatné rozehrávce a velkém nedůrazu ve vápně. Soupeři děkujeme za kvalitní zápas.

FC Tempo Praha - RMSK Cidlina Nový Bydžov 6:1 (3:0)