U19: Remíza s Chrudimí

20.8.2024 12:56   Rostislav Kohoutek

Tempáci vedli o dvě branky, ale soupeř dokázal srovnat na konečných 2:2.

Náročné utkání. Soupeř silný, důrazný i fotbalový. My v rozestavení 3-4-3 jsme soupeře hned na úvod překvapili. Postupem času byl ale soupeř lepší a po pauze na pití nám těžce zatápěl rychlou hrou nahoru, jak dlouhým míčem, tak kolmou přihrávkou za nás, nás dost trestal. Chrudim neproměnila v tomto úseku tři velké šance. Potom se hra vyrovnala a do poločasu se nic významné neudálo.

Do druhé půle jsme nastoupili jako vyměnění. Snaha hrát rychle nahoru, aktivní hra a tlačení se do šancí nás odměnila. Soupeře jsme zaskočili a vstřelili dvě branky. I mnohé další šance jsme nepromenili. Bohužel v tomto tempu jsme nevydrželi po zbytek utkání a ke konci nás soupeř dokázal potrápit a po dalších šancích vyrovnal. Škoda neproměněných šanci a vedení 2:0. Za celé utkání zřejmě spravedlivá remíza.

FC Tempo Praha - MFK Chrudim B 2:2 (0:0)