U12: Dělba bodů na Žižkově

16.5.2024 9:34   Petr Ježek

Tempáci dotáhli zápas ke konečné remíze 6:6.

Vše začalo v šatně před zápasem, kdy si jeden kluk zapomněl kopačky a druhý komplet hrací dres. Do zápasu jsme však vstoupili aktivně, odměnou nám byl první vstřelený gól. Po něm ale otěže zápasu převzala Viktorka. Kvůli naší nízké aktivitě a pomalé hře se Žižkov dostal do vedení 4:1. Zlomové bylo naše snížení na 4:2, kdy jsme pochopili, že to půjde. Začali jsme presovat jejich rozehrávku, dřív dostupovat hráče a k vidění byly i dobré náběhy za obranu. Postupem zápasu se náš výkon zlepšoval, v 80. minutě vše směřovalo k remíze, když soupeř využil našeho nedorazu a překlopil skóre na stranu Viktorky. My jsme však ukázali charakter a ve druhé nastavené minutě dokázali utkání znovu srovnat.

Klukům a Maky palec nahoru za závěr zápasu a hráčům i trenérovi Žižkova za férově hraný i posuzovaný zápas.

FK Viktoria Žižkov C - FC Tempo Praha D 6:6 (3:2)