U19: Zpět na vítěznou vlnu

8.5.2024 19:19   Petr Mathauser

Tempáci přivezli z Třebeše tři body za výhru 5:0.

Po dvou porážkách v řadě jsme zajížděli do Třebeše, kde jsme se chtěli vrátit na vítěznou vlnu. Už od úvodu jsme tomu šli naproti, hned ve třetí minutě zajímavý přímý kop Yakoba skončil mimo, pak jsme ještě během několika minut přidali další slibné šance, ovšem nedařilo se nám přesně zakončovat. Vše odstartoval gól Moučky z 18. minuty, kdy se zmiňovaný prosadil z přímého kopu. Naše dominance pokračovala dál, soupeře jsme do ničeho nepustili a naopak sami jsme stupňovali tlak. S odehranou třetinou utkání přišla šestiminutovka, ve které jsme přidali tři branky a to rozhodlo, navíc do poločasu jsme měli ještě pár zajímavých příležitostí.

Ve druhé polovině jsme navázali na výkon z té úvodní. V 55. minutě se z neustálého tlaku prosadil Štancel a my zvýšili na 5:0. Branka nám ale dodala možná až příliš klidu, vytratilo se týmové pojetí hry, dostavila se zbrklost v řešení finální fáze, a tak jsme už další branky přidat nemohli. Z předvedeného výkonu máme radost, ale zároveň víme, že k maximální spokojenosti je ještě hodně chybělo a je před námi do konce sezony ještě hodně práce.

TJ Sokol Třebeš - FC Tempo Praha 0:5 (0:4)